•  

  • test

O nas


Zakład blacharstwa i lakiernictwa Ofi-Auto z siedzibą w Łomiankach koło Warszawy specjalizuje się w naprawach blacharskich i lakierniczych wszystkich marek samochodowych. W branży napraw powypadkowych działamy z powodzeniem od 2007 roku. Przez ten czas zyskaliśmy zaufanie wielu klientów z Warszawy, Łomianek oraz z całego województwa mazowieckiego.

szer 300px (1)

Naszym celem jest sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Wykonując naprawy blacharsko-lakiernicze, przykładamy wagę do każdego detalu. Posiadamy wysokie kwalifikacje zawodowe, stale uczestniczymy również w szkoleniach branżowych. Pracujemy na dobrej jakości materiałach oraz dysponujemy niezawodnym sprzętem.

Współpracujemy ze sprawdzonymi hurtowniami części samochodowych, dzięki temu możemy zaoferować Państwu wysokiej jakości części zamienne w atrakcyjnych cenach! Naszym priorytetem jest terminowa i fachowa obsługa każdego Klienta! To wszystko sprawia, że od lat jesteśmy postrzegani przez naszych Klientów jako profesjonalny i rzetelny zakład blacharsko-lakierniczy.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy bezgotówkową likwidację szkód. Współpracujemy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych. Gwarantujemy minimum formalności! Wszystkie naprawy bezgotówkowe staramy się załatwić sprawnie i bezproblemowo. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!

Wiemy, jak uciążliwy może okazać się brak własnego samochodu, dlatego wszystkie naprawy blacharskie i naprawy lakiernicze staramy się przeprowadzić w możliwie jak najkrótszym czasie. Ponadto zapewniamy auta zastępcze na czas naprawy!

 

 

 

Logo